Nina for Parade.

21. července 2014 v 21:39 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments |  news

Závěr poslední série byl zabiják - a to doslova! Existuje nějaká naděje pro fanoušky Damona a Bonnie?
Myslím si, že věděli, že dnes budu dělat tyto rozhovory, takže mi nedali scénář. Dostanu ho až zítra, takže nemám tušení, co se stane, ale najisto vím, že se vrátím.

Druhá strana je pryč. Jaké důsledky to bude mít?
V první řadě, pokud někdo zemře, je to nadobro a nemůže se vrátit zpět. Budou mrtví a pryč, protože už neexistuje místo, ze kterého by se vrátili. To bude jeden z největších důsledků toho, že Druhá strana zmizela.


Co chcete, aby se Eleně stalo v příští sérii?
Nevím. Chtěla bych vidět jak se vypořádá s věcmi po Damonovy smrti, zda se bude moci pohnout dál a mít normální život. Vše v Eleniném životě je komplikované, nikdy to není jednoduché a každý kolem ní umírá.

Pokud byste mohli mít nějakou nadpřirozenou schopnost / vlastnost, kterou má Elena jako upír, kterou si vyberete?
Ovlivňování. Chtěla bych mít moc ovlivnit lidi, dostat vše, co chci a ovládat ostatním mysl. Podívejte se do mých očí ... (smích)

V seriálu jste hráli hned několik postav, díky dvojníkem. Dokud jste více - Elenou nebo Katherine?
Myslím si, že jsem kombinací obou. Z každé mám kousek v sobě.

Elena a Katherine mají velmi odlišné styly. Pracujete s kostyméry v seriálu, abyste vytvořili vzhled pro každou postavu?
Ano, je to spolupráce. Jsou to postavy, které jsem vytvořila já, takže s nimi spolupracuji na seriálu a pomáhám jim navrhnout vzhledy postav. Je to super. Miluji módu a oblečení, takže spolupráce a skládání kousků dohromady, je mou vášní.

Vychází i váš nový film Let 'Be Cops. Jaké bylo pracovat na komedii?
Bylo to strašné, pokud mám říct pravdu. Komedie je pro mě pravděpodobně těžším žánrem. Možná kvůli tomu, že už tak dlouho dělám drama a možná je to proto, že smích se předstírat nedá. Nemůžete se pokoušet být vtipným, ale musíte to mít přirozeně v sobě, nebo být v situaci, která je vtipná. Je to o dost těžší a lidé nejsou schopni smát se na natáčení, takže když řeknete něco vtipné, je tam ticho a vy se ptáte: "Podařilo se to?". Film jsem už viděla a byl velmi vtipný, takže držím prsty a doufám, že se bude všem líbit.

Na červeném koberci vypadáte vždy skvěle. Jakou nejlepší módní řadu nám můžete dát?
Ať už je to světlá obuv, spojka nebo rtěnku, užila jsem si spoustu zábavy s používáním barevných kontaktních čoček jako doplněk. Nezmění barvu vašich očí, jen ji vylepší. Zelené čočky, které mám teď na sobě, z mých očí udělají oříškově hnědé. Požádala jsem svou stylistku Ilaria, aby našla zelené šaty, které se hodí k barvě mých očí.

source: http://www.the-vampire-diaries.org/56307/nina-for-parade-interview/ # ixzz388JlrGxS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama